Přípravář monolitických konstrukcí

Hledáme zaměstnance na hlavní pracovní poměr na pozici přípraváře monolitických konstrukcí pro region Česká a Slovenská Republika.

Technik monolitických konstrukcí

Náplň práce:

  • výpočet výměr z projektové dokumentace (zejména množství betonu, bednění a výztuže při výstavbě železobetonových konstrukcí)
  • spolupráce na vytváření soupisů provedených prací (příprava podkladů pro projektového manažera)
  • kontrola množství provedených prací subdodavatelů
  • komunikace s projektanty, spolupráce na řešení chyb a nedostatků projektové dokumentace na základě zjištění problémů na stavbě
  • každodenní kontakt s investorem a subdodavateli, stejně tak celým týmem, kolegy napříč firmou
  • komunikace o vzniklých situacích/nejasnostech

Požadavky na danou pozici:

  • stavební vzdělání v oboru pozemních staveb ideálně se zaměření na železobetonové konstrukce bude tím správným základním kamenem
  • znalost MS Office a AutoCad
  • řidičské oprávnění skupiny B
  • praktické zkušenosti z přípravy či realizace zejména v oblasti železobetonových konstrukcí výhodou
  • schopnost převzít odpovědnost za svou práci a její výsledky
  • spolehlivost
  • smysl pro detail a nekompromisní přístup k nekvalitně odvedené práci
  • flexibilita a ochota cestovat i na Slovensko

Co nabízíme:

  • šanci být součástí týmu lidí, které jejich práce baví
  • možnosti učit se od opravdových profesionálů ve svém oboru
  • počítač a služební telefon i pro  soukromé hovory
  • prémie z úspěšně dotažených projektů
  • práce na území ČR a SR
  • nástup dle dohody

Zaujala vás tato pracovní pozice?

Chcete se dozvědět více nebo jen projevit zájem o tuto konkrétní či jinou pozici v naší společnosti? Kontaktujte nás na telefonním čísle 725 406 835 nebo pomocí kontaktního formuláře.

Můžete napsat ještě 1000 znaků.
Připojit přílohy

Sídlo společnosti:

GriToN CZ s.r.o.
U nákladového nádraží 3146/6
130 00 Praha 3

IČO: 07936567
DIČ: CZ07936567

Kancelář:

Polenská 4382/2c
586 01 Jihlava

NAPIŠTE NÁM