Realizované stavby

Prohlédněte si významné realizace, na jejichž výstavbě se podíleli pracovníci společnosti GriToN CZ.

Administrativní budova Aviatica, Praha

Společnost GriToN CZ se podílí na realizaci developerského projektu ze skupiny CERE INVEST. Jedná se o výstavbu BD v Rosicích u Brna. Projekt reaguje na současné požadavky a trendy na trhu nemovitostí. Přináší dostupné bydlení, které odpovídá vyšším nárokům.

Administrativní budova Aviatica, Praha

Naše společnost je součástí projektu, který vznikl v architektonickém studiu LOXIA. Radnice má být symbolem města a místa, proto tři bílé kostky, ze kterých se radnice skládá, mají připomínat to, co bylo pro Modřany symbolické: kostky cukru. Plánované dokončení je podzim 2020.

Administrativní budova Aviatica, Praha

Nepravidelný elipsoid a více jak 100 metrů nad zemí. V takové výšce probíhala montáž ocelových konstrukcí, kterou naše společnost zajišťovala pro investiční skupinu PENTA. Multifunkční  projekt SKY PARK přináší do centra Bratislavy doposud nepoznanou úroveň bydlení a kancelářských prostor.

Administrativní budova Aviatica, Praha

Kompletní dodávku a provedení monolitický konstrukcí realizujeme na objektu jehož půdorys připomíná tvarem vodou opracovaný kámen umístěný uprostřed „zelené plochy. Jedná se o nový pavilon psychiatrie Nemocnice Pardubického kraje a. s. Stavba s třemi nadzemními a jedním podzemním patrem bude dokončena v květnu 2021.

Administrativní budova Aviatica, Praha

Odborné zkušenosti společnosti GriToN CZ zůstanou navždy zapsány i v pražských Vysočanech, kde roste nový Polyfunkční dům Harfistka. Novostavba o 11. nadzemních podlaží nabízí velké množství bytů a ateliérů i komerčních ploch různých velikostí a dispozic. To vše daleko od turistického ruchu velkoměsta, přitom v centru dění. Termín dokončení je plánován na léto 2022.

Administrativní budova Aviatica, Praha

Naše společnost je součástí projektu modernizace depozitářů, technického a technologického zázemí Muzea východních Čech v Hradci Králové v objektu tzn. Gayerových kasáren. Výsledkem bude rekonstruovaná budova včetně nově vybudované přístavby s bezbariérovým přístupem.

 Jedná se o sedmipatrový polyfunkční dům (1NP je určené pro komerční nájmy a 2NP-7NP je určeno k bydlení), který má 2 patra podzemních garáží. Nosná železobetonová konstrukce je tvořena příčným stěnovým systémem a monolitickými stropy je založena na základové desce.

Opravy byly realizovány na hlavní budově nemocnice a byly rozděleny na tři objekty. Na budově gynekologie a spojovacího travé byla demontována dvouplášťová plochá střecha, zkontrolovány a případně vyměněny dřevěné prvky, navýšena tloušťka tepelné izolace a na nové vodovzdorné překližky položena fóliová hydroizolace. Na budově chirurgie byla z důvodu velkého poškození dvouplášťová střecha kompletně demontována a nahrazena jednoplášťovou s minerální tepelnou izolací a fóliovou hydroizolací. Na tomto objektu byla též kompletně opravena betonová deska heliportu i s povrchem přistávací plochy a též ochranné síťování dostalo pozinkovanou úpravu.

×
NAPIŠTE NÁM
2000 znaků zbývá