Kariéra v GriToN CZ

Víme, že za úspěchem společnosti stojí naši zaměstnanci, tvrdě pracující odborníci ve svém oboru. Při náboru do týmu klademe důraz nejen na dosažené vzdělání a předchozí pracovní zkušenosti, ale také na povahu, osobní priority, týmový duch a schopnost respektovat pravidla a hodnoty společnosti.

Naše zaměstnance maximálně podporujeme v jejich osobním i profesním rozvoji, protože jejich rozvoj je předpokladem úspěšného rozvoje celé společnosti.

Chtěli byste se stát členy našeho týmu a podílet se na našich unikátních projektech? Přihlaste se do výběrového řízení na otevřenou pozici v přehledu níže.

 

Aktuálně probíhá výběrové řízení na tyto pracovní pozice:

 

Mistr ocelových konstrukcí

Hledáme zaměstnance na hlavní pracovní poměr na pozici mistra ocelových konstrukcí pro region Česká Republika a zahraničí.

Číst dál...

Tesař

Hledáme zaměstnance na hlavní pracovní poměr na tesaře pro region Česká Republika a zahraničí.

Číst dál...

Montér ocelových konstrukcí

Hledáme zaměstnance na hlavní pracovní poměr na pozici montéra ocelových konstrukcí pro region Česká Republika a zahraničí.

Číst dál...

Mistr stavební výroby

Hledáme zaměstnance na hlavní pracovní poměr na pozici mistra stavební výroby pro region Česká Republika a zahraničí.

Číst dál...

Zedník

Hledáme zaměstnance na hlavní pracovní poměr na pozici zedníka pro region Česká Republika a zahraničí.

Číst dál...

Přípravář monolitických konstrukcí

Hledáme zaměstnance na hlavní pracovní poměr na pozici přípraváře monolitických konstrukcí pro region Česká a Slovenská Republika.

Číst dál...

Přípravář monolitických konstrukcí

Hledáme zaměstnance na hlavní pracovní poměr na pozici technika monolitických konstrukcí pro region Česká Republika a zahraničí.

Číst dál...

×
NAPIŠTE NÁM
2000 znaků zbývá