Technik monolitických konstrukcí

Hledáme zaměstnance na hlavní pracovní poměr na pozici technika monolitických konstrukcí pro region Česká Republika a zahraničí.

Co nabízíme:

  • šanci být součástí týmu lidí, které jejich práce baví
  • možnosti učit se od opravdových profesionálů ve svém oboru
  • počítač a služební telefon i pro  soukromé hovory
  • prémie z úspěšně dotažených projektů
  • práce na území ČR a SR
  • nástup dle dohody

Náplň práce:

  • spolupráce na řízení pracovníků na stavbě při výstavbě železobetonových nosných konstrukcí budov,
  • komunikace se subdodavateli
  • účast na kontrolních dnech, kde se řeší plán budoucí výstavby a vyhodnocuje se kvalita a rychlost prováděných prací
  • zajišťování objednávek materiálů a služeb na stavbě
  • čtení v projektové dokumentaci, spolupráce na řešení nedostatků v projektové dokumentaci
  • komunikace s projektantem stavby, prostředník mezi projektanty, investorem stavby a dělníky na stavbě
  • komunikace s technickým dozorem investora a koordinátorem BOZP na stavbě
  • kontrola kvality provedených prací na stavbě
  • provádění zápisů z provedených kontrol (kontrolní a zkušební plán)
  • spolupráce na dodržování BOZP na stavbě (kontrola pracovníků, ochranných pomůcek, školení subdodavatelů)
  • plnění úkolů daných zkušeným nadřízeným – projektovým manažerem nebo hlavním stavbyvedoucím

Požadavky na danou pozici:

  • stavební vzdělání v oboru pozemních staveb ideálně se zaměření na železobetonové konstrukce
  • asertivita a odvaha ozvat se, když něco nepůjde podle představ a schopnost dovést dělníky na stavbě k požadovanému výsledku
  • schopnost převzít odpovědnost za svou práci, výsledek stavby ovlivňují všichni zúčastnění společně
  • předchozí zkušenosti ze staveb
  •  spolehlivost
  • smysl pro detail, neochota odpustit cokoliv, co není dotaženo do perfektního stavu
  • flexibilita a ochota cestovat na Slovensko/do Německa
  • řidičský průkaz skupiny B

Zaujala vás tato pracovní pozice?

Chcete se dozvědět více nebo jen projevit zájem o tuto konkrétní či jinou pozici v naší společnosti? Kontaktujte nás na telefonním čísle 724 752 684 nebo pomocí kontaktního formuláře.

Můžete napsat ještě 1000 znaků.
Připojit přílohy

Sídlo společnosti:

GriToN CZ s.r.o.
U nákladového nádraží 3146/6
130 00 Praha 3

IČO: 07936567
DIČ: CZ07936567

Kancelář:

Polenská 4382/2c
586 01 Jihlava

NAPIŠTE NÁM