Zedník

Hledáme zaměstnance na hlavní pracovní poměr na pozici zedníka pro region Česká Republika a zahraničí.

Technik monolitických konstrukcí

Náplň práce:

  • provádění stavebních prací na stavbách v regionu Vysočiny, ve stavební společnosti se zaměřením na generální dodávky staveb
  • provádění stavebních prací na ocelových konstrukcích v ČR i zahraničí

Požadavky na danou pozici:

  • praxe v oboru
  • zodpovědnost a flexibilita
  • spolehlivost
  • uživatelská znalost PC (MS Office)
  • čistý tresní rejstřík

Co nabízíme:

  • 25 dní dovolené
  • stravenky ve výši Kč 90,- nebo cestovní náhrady
  • příspěvek na penzijní pojištění nebo flexi passy
  • hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • zkušební doba 3 měsíce

Pracoviště:

Jihlava, Vysočina pro pracovníky střediska generální dodávky, ČR a možnost vysílání na pracovní cesty do zahraničí pro pracovníky na ocelových konstrukcích

Nástup:

dohodou

Zaujala vás tato pracovní pozice?

Chcete se dozvědět více nebo jen projevit zájem o tuto konkrétní či jinou pozici v naší společnosti? Kontaktujte nás na telefonním čísle 725 406 835 nebo pomocí kontaktního formuláře.

Můžete napsat ještě 1000 znaků.
Připojit přílohy

Sídlo společnosti:

GriToN CZ s.r.o.
U nákladového nádraží 3146/6
130 00 Praha 3

IČO: 07936567
DIČ: CZ07936567

Kancelář:

Polenská 4382/2c
586 01 Jihlava

NAPIŠTE NÁM